Contact

Heb je een vraag of wil je kennismaken; dan maken we graag een afspraak om je kind de opvang te bieden die bij jullie past. Tijdens een persoonlijk gesprek horen we graag je verwachtingen en wensen, zodat we ons optimaal kunnen aanpassen aan jullie gezins- en werksituatie. Onze ervaring is dat zo’n gesprek een uitstekende basis is voor een gelukkig verblijf van je kind bij De Verbinding.


(Per 10 februari 2020 is het hoofdkantoor verhuisd naar):

Pearl S. Buckstraat 1, 5491 DG, Sint- Oedenrode, T 0413-782142, info@deverbinding-sintoedenrode.nl

Contactpersonen
Patty van der Kruis 
T 0413-782142 
patty@deverbinding-sintoedenrode.nl

Ingrid van den Biggelaar-van de Bovenkamp
T 0413-782142
ingrid@deverbinding-sintoedenrode.nl

Administratie
Marianne Voss (plaatsingen en contracten)
T 0413-782142
marianne@deverbinding-sintoedenrode.nl

Anja van der Heijden (financiële administratie)
T 0413-782142 
anja@deverbinding-sintoedenrode.nl

Angelique Schoenmakers (plaatsingen en contracten)
T 0413-782142
angelique@deverbinding-sintoedenrode.nl 

Oudercommissie
T 0413-782142 
oudercommissie@deverbinding-sintoedenrode.nl

Telefoonnummers van de locaties
Indien u een locatie niet kunt bereiken, 
neem dan contact op met kantoor: 
0413-782142

Boskant kindercentrum
KDV: 0413-782154
PO/BSO: 0413-783300

De Kienehoef
KDV: 0413-782149
BSO: 0413-782156

De Meierij
KDV: 0413-782163

De Springplank
PO/BSO: 06-89971934

Dommelrode kindercentrum
KDV: 0413-782139
PO/BSO: 0413-782146

Eerschot kindercentrum
KDV: 0413-782155
PO/BSO: 0413-782164

Kienehoef PO
0413-782138

KV Rooi
BSO: 06-89971208

Nijnsel kindercentrum
KDV: 0413-782148
PO/BSO: 0413-782158

Odaschool kindercentrum
KDV: 0413-783338
PO/BSO: 0413-783379

Odendael
KDV: 06-57700444

Olland kindercentrum
KDV: 0413-472502
PO/BSO: 0413-782135

Rhode
BSO: 0413-783307

Blijf op de hoogte en meld je aan voor onze nieuwsbrief

Heb je vragen en/of opmerkingen?